[صفحه اصلی ]    
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
آشنایی با انجمن::
اعضا هیئت مدیره (فعلی)::
اعضا هیئت مدیره(سابق)::
کمیته ها::
آموزش::
کنفرانس::
سمینارها::
عضویت در انجمن::
عضویت در سایت::
معرفی نرم افزار::
معرفی کتاب::
نشریه و خبرنامه الکترونیک::
پیشنهادهای کاری حوزه نت::
تماس با ما::
خبرنامه الکترونیکی انجمن::
::
جایزه ملی تعالی نگهداری

AWT IMAGE

جایزه ملی تعالی نگهداری

http://www.irma-award.ir/

پیوندهای مرتبط
معرفی کتاب در زمینه نت
AWT IMAGE
نشریه ره آورد پژوهش نگهداری و تعمیرات

AWT IMAGE

:: مذاکرات با مهندس اصل عربی ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۹/۱۳ | 

خلاصه مذاکرات جلسه مشترک هیات مدیره انجمن با جناب آقای مهندس عربی، مدیرکل محترم نظام مدیریت دارایی­ های فیزیکی وزارت نفت


براساس دعوت و هماهنگی های قبلی، جناب آقای مهندس اصل عربی مدیرکل نظام مدیریت دارایی­های فیزیکی وزارت نفت در جلسه هیات مدیره انجمن نگهداری حضور یافتند و در ارتباط با مسائل مشترک تبادل نظر نمودند. در این جلسه، دبیر انجمن، جناب آقای مهندس رستمیان و دیگر اعضاء هیات مدیره، ضمن تشکر از حضور ایشان، سیاستهای کاری و برنامه های آتی انجمن، به ویژه در زمینه کنفرانس 25 و 26 دی ماه جاری و جایزه تعالی نگهداری را تشریح نموده، از وزارت نفت و شرکت ها و مجموعه های مختلف صنعت نفت دعوت نمودند که در فعالیت های مربوط به نگهداری و تعمیرات با انجمن نگهداری و تعمیرات همکاری نزدیک تری داشته باشند و به ویژه انتظار می رود شاهد حضور و همکاری موثرتری در دوازدهمین کنفرانس ملی نگهداری و تعمیرات باشیم.
آقای مهندس اصل عربی نیز در این جلسه ضمن تشکر از دعوت و فعالیت های انجمن، باتوجه به هزینه های فوق العاده سنگین نگهداری و تعمیر، توضیحات مبسوطی در مورد برنامه ها و فعالیتهای نگهداری و تعمیرات وزارت نفت و شرکت ها و سازمان های وابسته در این زمینه ارائه نمودند. همچنین تاکید نمودند که با توجه به وسعت صنایع خانواده نفت، طبیعتا نقش و اهمیت مباحث نگهداری و تعمیر در راهبری اقتصادی و حفظ سرمایه های ملی بسیار تعیین کننده خواهد بود.
ایشان در ارتباط با ضرورت ارتقاء همکاری های مشترک با انجمن پیشنهاد کردند انجمن می تواند از طریق قرارداد همکاری با مرکز توسعه نظام مدیریت دارایی های فیزیکی پترویم، در تدوین و اجرای دوره های آموزشی و دیگر زمینه های مشترک همکاری نماید. همچنین ایشان توضیح دادند که نظام ارزیابی دارایی های فیزیکی وزارت نفت بسیار حائز اهمیت بوده و براساس ISO 5500 و مدل آپ تایم انجام می شود که امکان مذاکره و همکاری با انجمن نگهداری و تعمیرات در این زمینه وجود دارد. در ارتباط با دوازدهمین کنفرانس ملی نگهداری و تعمیرات نیز اشاره نمودند که ایشان به اتفاق تعدادی از کارشناسان و همکاران حوزه نگهداری و تعمیرات وزارت نفت در پانل تخصصی نفت، گاز، پتروشیمی حضور یافته و در مراحل برنامه ریزی های مربوط به این پانل نیز از طریق معرفی نماینده ای همکاری موثر خواهند داشت.

دفعات مشاهده: 178 بار   |   دفعات چاپ: 17 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر

CAPTCHA code
   
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ارسال به دوستان
انجمن نگهداری و تعمیرات ایران Iran Maintenanace Association
Persian site map - English site map - Created in 0.05 seconds with 49 queries by YEKTAWEB 3858